Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Nutné podat přihlášku Neni 30. 5. - 2. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 1st international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 Soumrak Aliance 100 andrej parker Olomoucký Bude upřesněno
  Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 The Walking Dead Larp: Poslední naděje 50 Firejs Středočeský Mimoň
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 9. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 2nd international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 9. 6. 2019 Stezky smrti: Nilfgaardské slunce 2019 45 Nix Zlínský Vsetín
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 9. 6. 2019 Heroes V - Třinácté Zatmění 200 Bonhart Pardubický Česká Třebová
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 16. 6. 2019 Čára, 2. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 23. 6. 2019 Hraničářův učeň 2019: Obléhání Macindawu 100 f3nix Vysočina Křídla
  Neni 29. - 29. 6. 2019 Hobiti před 111. Bilbovými narozeninami do 50 Aeria Gloris Jihomoravský Náměšť nad Oslavou
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. 50 Axder Vysočina Častotice
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 6. 7. 2019 Objekt 77 50-100 Jákob Stavitel Středočeský Hostivice
  Neni 12. - 21. 7. 2019 Tábor : Hraničářův učeň 24 Hraničář Liberecký Dubá
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 14. 7. 2019 Rošáda 50 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Pirate LARP 2019 50+ Tarrix Středočeský Poděbrady
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Čistky, 1. běh 40 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 27. 7. 2019 PENTATÁBOR - Letní fantasy tábor pro dospělé a mládež od 15 let 30 - 50 Dott Pardubický Šiškovice
  Neni 24. - 27. 7. 2019 Agonie 30 - 50 Murdocz Vysočina častotice
  Neni 25. - 28. 7. 2019 Pověsti nočních ohňů VI. - Hlasy země 50-70 Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
  Neni 26. - 27. 7. 2019 Klání-klášter 50- 100 Klání-klášter Pardubický Třebařov
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 31. 7. - 4. 8. 2019 Helmáč 2019: U bran Morie 500 Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 10. 8. 2019 Malé Národy 40-80 Ondra Jahoda Vysočina Radostín
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
  Neni 9. - 10. 8. 2019 Okota Aréna "Khurulovy vředy" do 50 Vilda Liberecký Skalka u Doks
  Neni 11. - 24. 8. 2019 Fantasy tábor 2019 (Academia Draconica) cca 75 Miranda Plzeňský Letiny
  Neni 14. - 18. 8. 2019 Arnor 2019 : Rovanion 1051 T.V. 100 Hraničář Liberecký Dubá
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 8. 2019 Dekameron 2. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Nutné podat přihlášku Neni 18. - 23. 8. 2019 Prométheové 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
  Neni 21. - 25. 8. 2019 Havraní Ostrov 25-35 Nithed Pardubický Trpík
Nutné podat přihlášku Neni 22. - 24. 8. 2019 Florie: pod tlakem 80 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
Nutné podat přihlášku Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
  Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Melloria 5 - Ztracená říše 120+ Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí 24 Kazma Zlínský Vsetín
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Dobro proti Dobru IX: Ozvěny budoucnosti 25-40 Fanatici Hl. m. Praha Obora u Kaznějova
Nutné podat přihlášku Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů [2019] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí 50 Samotář Ústecký Vědlice 75
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) 50 RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 45 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 100? Bomi Vysočina Častotice
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV 60 FlotsamLARP Vysočina Humpolec
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.