Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Have to register Neni 20. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Have to register Neni 21. - 23. 6. 2019 Hraničářův učeň 2019: Obléhání Macindawu 100 f3nix Vysočina Křídla
  Neni 29. - 29. 6. 2019 Hobiti před 111. Bilbovými narozeninami do 50 Aeria Gloris Jihomoravský Náměšť nad Oslavou
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. 50 Axder Vysočina Častotice
Have to register Neni 6. - 6. 7. 2019 Objekt 77 50-100 Jákob Stavitel Středočeský Hostivice
  Neni 12. - 21. 7. 2019 Tábor : Hraničářův učeň 24 Hraničář Liberecký Dubá
Have to register Neni 12. - 14. 7. 2019 Rošáda 50 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Pirate LARP 2019 50+ Tarrix Středočeský Poděbrady
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Čistky, 1. běh 40 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 20. - 27. 7. 2019 PENTATÁBOR - Letní fantasy tábor pro dospělé a mládež od 15 let 30 - 50 Dott Pardubický Šiškovice
Have to register Neni 20. - 21. 7. 2019 Wizarding Syndicate: Liberation - Eratorium 16 JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
  Neni 24. - 27. 7. 2019 Agonie 30 - 50 Murdocz Vysočina častotice
  Neni 25. - 28. 7. 2019 Pověsti nočních ohňů VI. - Hlasy země 50-70 Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
  Neni 26. - 27. 7. 2019 Klání-klášter 50- 100 Klání-klášter Pardubický Třebařov
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 31. 7. - 4. 8. 2019 Helmáč 2019: U bran Morie 500 Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš
Have to register Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Have to register Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
  Neni 9. - 10. 8. 2019 Okota Aréna "Khurulovy vředy" do 50 Vilda Liberecký Skalka u Doks
  Neni 11. - 24. 8. 2019 Fantasy tábor 2019 (Academia Draconica) cca 75 Miranda Plzeňský Letiny
Have to register Neni 12. - 17. 8. 2019 Antares kapitola V. Časy se mění 30 Zuzana Vaňková Královéhradecký Sebuč
  Neni 14. - 18. 8. 2019 Arnor 2019 : Rovanion 1051 T.V. 100 Hraničář Liberecký Dubá
Free participation Neni 14. - 18. 8. 2019 Trollsburg - Nová krev 100 Druid Nordsson Moravskoslezský Radkov
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Dekameron 2. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Have to register Neni 18. - 23. 8. 2019 Prométheové 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
  Neni 21. - 25. 8. 2019 Havraní Ostrov 25-35 Nithed Pardubický Trpík
Have to register Neni 22. - 24. 8. 2019 Florie: pod tlakem 80 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
Have to register Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
  Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Melloria 5 - Ztracená říše 120+ Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí 24 Kazma Zlínský Vsetín
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Dobro proti Dobru IX: Ozvěny budoucnosti 25-40 Fanatici Hl. m. Praha Obora u Kaznějova
Have to register Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů [2019] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
Have to register Neni 31. 8. - 1. 9. 2019 Asteroid - PROLOG 40 VenZen Moravskoslezský Frýdek-Místek
Have to register Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí 50 Samotář Ústecký Vědlice 75
Have to register Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) 50 RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
Have to register Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 45 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 100? Bomi Vysočina Častotice
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV 60 FlotsamLARP Vysočina Humpolec
Have to register Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 27. - 29. 9. 2019 Pražské fámy 20 Thalata Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar 30 Axder Jihomoravský Brno

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.