Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Účast volná Neni 1. - 3. 3. 2019 Ostracon Ostracon Moravskoslezský Ostrava-Zábřeh
  Neni 1. - 3. 3. 2019 Metro - Vzkříšení (pokračování II.běhu) 20 Reddo Jihomoravský Tišnov
Nutné podat přihlášku Neni 2. - 2. 3. 2019 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
  Neni 9. - 9. 3. 2019 Ledová země 100 montykorbel Jihomoravský Soběšice
ASF Účast volná Neni 9. - 9. 3. 2019 16. pražský Fantasy ples dle kapacity sálu ASF Asociace Fantasy, z. s. Hl. m. Praha Praha 4
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 3. 2019 Albigenští 7. běh 52 Tomáš Houška Vysočina Lipnice
  Neni 16. 3. - 6. 4. 2019 Velký Bratr LARP neomezen belegiii Hl. m. Praha Celá ČR
Nutné podat přihlášku Neni 22. - 24. 3. 2019 Oslava Zničení Prstenu 2019 150 blabla Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 22. - 24. 3. 2019 Krvavé časy 62 Tomáš Houška Vysočina Lipnice n. Sázavou
Nutné podat přihlášku Neni 23. - 23. 3. 2019 Plameny Redanie - kapitola třetí 60 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 29. - 31. 3. 2019 Konec dějin? 2.0 59 Rolling Středočeský Chotětice
Nutné podat přihlášku Neni 30. - 30. 3. 2019 Krvavé pláně [2019] 160 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno - Kohoutovice
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 7. 4. 2019 Bitva na Pelennorských polích 2019 150 Osudy Středozemě Liberecký Horní Vítkov
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 7. 4. 2019 Nejasná budoucnost 5: Před branami Cintry 150 Rumo Olomoucký Radíkov
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 7. 4. 2019 Mrzácké Války 4: Na západní frontě neklid 120 Fox666111 Středočeský Bratronice
  Neni 6. - 6. 4. 2019 Bitva Vo Choustník 80 Norgrim Jihočeský Choustník
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 14. 4. 2019 Žold a Krev: Kapitola IV. 30 Putující draci Plzeňský Obora u Kaznějova
  Neni 12. - 14. 4. 2019 Metro - Vzkříšení II (pokračování III.běhu) 20 Reddo Jihomoravský Tišnov
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 14. 4. 2019 Ve znamení zla 1. běh 24 HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
  Neni 13. - 14. 4. 2019 Operace Paranoid III 30 Firejs Moravskoslezský Frýdek Místek
  Neni 18. - 20. 4. 2019 Dědictví míru 4 - Obležení 80 Loktar Pardubický Rabštejnská Lhota
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 4. 2019 Warhammer Fantasy - Nenávist 150 deusn Olomoucký Písařov
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 4. 2019 Kouzelná Praha a Pandořina Skříňka 30 Kouzelná Praha Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 4. 2019 Apocalypse Weekend: Gambit 80 Viper Středočeský Bratronice
Nutné podat přihlášku Neni 27. - 27. 4. 2019 Warhammer bitva 40-120 azrik Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Hvězdná pěchota 20 Brněnská Slibotechna Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Azeroth 2019 200+ Nira Středočeský Kamýk nad Vltavou
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Ve znamení zla 2. běh 24 HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Severská noc 2019 10-100 Drauger Jihomoravský Radoškov
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Kibil-zaram Bitva o trůn 100 Kibil-zaram Moravskoslezský Čermná ve Slezsku
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 12. 5. 2019 De Profundis 2. běh 45 Necron Liberecký Ralsko
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 19. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 6. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 17. - 19. 5. 2019 Nilfgaardská tvrz - Rudobor 40 Moritz Středočeský Čisovice
Nutné podat přihlášku Neni 23. - 26. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 7. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 30. 5. - 2. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 1st international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 Soumrak Aliance 100 andrej parker Olomoucký Bude upřesněno
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 9. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 2nd international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 9. 6. 2019 Stezky smrti: Nilfgaardské slunce 2019 45 Nix Zlínský Vsetín
Nutné podat přihlášku Neni 14. - 16. 6. 2019 Čára, 2. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. 50 Axder Vysočina Častotice
  Neni 12. - 21. 7. 2019 Tábor : Hraničářův učeň 24 Hraničář Liberecký Dubá
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 27. 7. 2019 PENTATÁBOR - Letní fantasy tábor pro dospělé a mládež od 15 let 30 - 50 Dott Pardubický Šiškovice
Účast po domluvě Neni 20. - 21. 7. 2019 Catvrix: Tma 5-15 ofofce Středočeský ?
  Neni 25. - 28. 7. 2019 Pověsti nočních ohňů VI. - Hlasy země 50-70 Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
  Neni 31. 7. - 4. 8. 2019 Helmáč 2019 500 Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.