|
|
|
|
|
|
19. - 22. 8. 2021 |
Florie: pod tlakem |
Hákon |
Vysočina |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
13. - 15. 8. 2021 |
Klecanská výzva |
Ondík |
Středočeský |
Klecany |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 15. 8. 2021 |
Rhovanion 1067 T.V. |
Hraničář |
Liberecký |
Horky u Dubé |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 21. 8. 2021 |
Fantasy tábor |
Johnny |
Plzeňský |
Letiny |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 7. 8. 2021 |
Fallout LARP 2021 - ZRUŠENO |
Moravian LARP, z. s. |
Vysočina |
Jihlava |
|
|
|
|
|
|
|
30. 7. - 1. 8. 2021 |
Klání Klášter [2021] |
Klání-klášter |
Pardubický |
Koruna |
|
|
|
|
|
|
|
30. 7. - 7. 8. 2021 |
Letní fantasy tábor pro 15+ |
Dott |
Pardubický |
Šiškovice |
|
|
|
|
|
|
|
28. - 31. 7. 2021 |
Dark Zone VII: Odkaz |
Al-Ko |
Pardubický |
Hladíkov |
|
|
|
|
|
|
|
23. - 25. 7. 2021 |
Mlhy Miramosu : Czerna voda |
katcher |
Hl. m. Praha |
Čisovice |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 18. 7. 2021 |
Pod Prahou, III. běh |
Rolling |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 25. 7. 2021 |
Tábor : Hraničářův učeň - Sněm |
Hraničář |
Liberecký |
Horky u Dubé |
|
|
|
|
|
|
|
10. - 18. 7. 2021 |
Tábor : Hraničářův učeň |
Hraničář |
Liberecký |
Horky u Dubé |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 11. 7. 2021 |
Čistky, 3. běh |
Rolling |
Ústecký |
Terezín |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 11. 7. 2021 |
Star Wars Larp |
Ireas |
Jihomoravský |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 11. 7. 2021 |
Rudobor VI. - kemp |
Moritz |
Středočeský |
Čisovice |
|
|
|
|
|
|
|
5. - 10. 7. 2021 |
Bojuj jako zaklínači - camp šesti škol |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
3. - 3. 7. 2021 |
Předzvěst zimy IV. |
Rudé Kápě |
Plzeňský |
Spálené Poříčí |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 4. 7. 2021 |
Pod Prahou, II. běh |
Rolling |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 6. 7. 2021 |
Jarní Festival 2021: Cesta do Ráje |
Morlang |
Pardubický |
Mladotice |
|
|
|
|
|
|
|
1. - 6. 7. 2021 |
Agonie - poslední stín |
murdoc |
Vysočina |
Náměšť nad Oslavou |
|
|
|
|
|
|
|
27. 6. - 3. 7. 2021 |
Noir Histroky z New Hameln |
Madame Bonn |
Jihomoravský |
Brno-venkov |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 28. 6. 2021 |
Hobiti [2021] - Peripetie se svatebním menu |
Aeria Gloris |
Vysočina |
Častotice-Zahrádka |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 20. 6. 2021 |
Zlenice 2021 |
Jarin |
Středočeský |
Čisovice |
|
|
|
|
|
|
|
12. - 12. 6. 2021 |
Kingdom Come, den výcviku: rytíř, veřejný seminář |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 13. 6. 2021 |
Bráček LARP: Nekropolitikon |
Bomi |
Vysočina |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
5. - 5. 6. 2021 |
Šavle, víc šavlí III., seminář šermu |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 6. 6. 2021 |
Northrend |
Taliesin |
Olomoucký |
Horní studénky |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 6. 6. 2021 |
Osudy Helsie: Magie krve knížecí |
Rosa Rubrum |
Moravskoslezský |
Bludovice |
|
|
|
|
|
|
|
28. - 30. 5. 2021 |
Vývrat (2. část) (ODLOŽENO NA 2022) |
Gordhart |
Liberecký |
Lomnice nad Popelkou |
|
|
|
|
|
|
|
28. - 30. 5. 2021 |
Ketu - Mrtvým elfem nezarmoutíš |
Dolgir |
Ústecký |
Třebušín |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 20. 3. 2021 |
Vývrat (1. část) (ODLOŽENO NA 2022) |
Gordhart |
Hl. m. Praha |
Online |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 20. 2. 2021 |
Ledová Země |
montykorbel |
Jihomoravský |
Brno–město |
|
|
|
|
|
|
|
7. 1. - 6. 7. 2021 |
Wild Mild West : Independence Day |
david zabak |
Vysočina |
Hlinsko |
|