Uplynulé akce


2019
Datum Název akce Pořadatel Kraj Obec Hodnocení
Have to register Neni 12. - 12. 10. 2019 Čas odplaty [2019] Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno-Kohoutovice
0
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
0
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar Larp Van Drak Erty Středočeský Točník
0
Have to register Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
0
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA Bjorn Olomoucký Olomouc
0
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 Žold a Krev: Kapitola VI. Conrad Attanate Plzeňský Horní Bříza
0
Have to register Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
0
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar Axder Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 28. - 28. 9. 2019 Zlaté Údolí vojteskas Jihomoravský Brno
0
  Neni 27. - 29. 9. 2019 Pražské fámy Thalata Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 Apocalypse Weekend X: Čest a povinnost Viper Středočeský Bratronice
0
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
0
Have to register Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů Lunnark Karlovarský Božičany
0
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run Rolling Karlovarský Valeč
0
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Have to register Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV FlotsamLARP Vysočina Humpolec
0
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Díra: Tentokrát v Rohanu Metatron Liberecký Horní Vítkov
0
  Neni 13. - 14. 9. 2019 Wizarding Syndicate: Liberation - Eastern Fells JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 Bomi Vysočina Častotice
0
Have to register Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
0
Have to register Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
0
Have to register Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí Samotář Ústecký Vědlice 75
0
Have to register Neni 31. 8. - 1. 9. 2019 Asteroid - PROLOG VenZen Moravskoslezský Frýdek-Místek
0
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí Kazma Zlínský Vsetín
0
Have to register Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2019] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
0
Have to register Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Melloria 5 - Ztracená říše Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
0
Have to register Neni 22. - 24. 8. 2019 Florie: pod tlakem Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
0.05
  Neni 21. - 25. 8. 2019 Havraní Ostrov Nithed Pardubický Trpík
0
Have to register Neni 18. - 23. 8. 2019 Prométheové Tomáš Houška Středočeský Bratronice
0
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Dekameron 2. běh La_Bete Středočeský Lovosice
0
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí Tomáš Houška Středočeský Bratronice
0
  Neni 14. - 18. 8. 2019 Arnor 2019 : Rovanion 1051 T.V. Hraničář Liberecký Dubá
0
Free participation Neni 14. - 18. 8. 2019 Trollsburg - Nová krev Druid Nordsson Moravskoslezský Radkov
0
Have to register Neni 12. - 17. 8. 2019 Antares kapitola V. Časy se mění Zuzana Vaňková Královéhradecký Sebuč
0
  Neni 11. - 24. 8. 2019 Fantasy tábor 2019 (Academia Draconica) Miranda Plzeňský Letiny
0
  Neni 10. - 10. 8. 2019 Oživení historie na hradě Točník BlackNegr Středočeský Točník
0
Have to register Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh La_Bete Středočeský Lovosice
0
  Neni 9. - 10. 8. 2019 Okota Aréna "Khurulovy vředy" Vilda Liberecký Skalka u Doks
0
Have to register Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
0
  Neni 31. 7. - 4. 8. 2019 Helmáč 2019: U bran Morie Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš
0
  Neni 26. - 27. 7. 2019 Klání-klášter Klání-klášter Pardubický Třebařov
0
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. Putující draci Plzeňský Horní Bříza
0
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. Putující draci Plzeňský Horní Bříza
0
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. Putující draci Plzeňský Horní Bříza
0
  Neni 25. - 28. 7. 2019 Pověsti nočních ohňů VI. - Hlasy země Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
0.1

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.