Uplynulé akce


2020
Datum Název akce Pořadatel Kraj Obec Hodnocení
Have to register Neni 3. - 5. 7. 2020 Fin de siècle 2. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 1. - 5. 7. 2020 Eden: Odstíny šedi Axder Vysočina Častotice
0
  Neni 26. - 28. 6. 2020 Hobiti [2020] - Hobiti před oslavami radostin Aeria Gloris Vysočina Náměšť nad Oslavou
0
Have to register Neni 26. - 28. 6. 2020 Fin de siècle 1. běh Rolling Ústecký Terezín
0
Have to register Neni 19. - 21. 6. 2020 Rošáda II. Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 19. - 21. 6. 2020 Srdce lesa betatest Necron Liberecký Raspenava
0
  Neni 19. - 21. 6. 2020 Kingdom Come: Deliverance, bojový camp DRCBRNO Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 12. - 13. 6. 2020 Čistí 2262 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
0
Have to register Neni 12. - 14. 6. 2020 Soumrak 2020 Soumraky Olomoucký Bude upřesněno
0
  Neni 12. - 14. 6. 2020 Dobro proti Dobru IX: Ozvěny budoucnosti Fanatici Plzeňský Okrouhlé Hradiště;
0
  Neni 6. - 6. 6. 2020 Rapír i kord, seminář scénicko-historického šermu DRCBRNO Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 30. - 31. 5. 2020 Pochod hraničiarov VIII: Tajomstvo Thrória Bibi Zelik Trenčiansky-SK Bolešov
0
  Neni 23. - 23. 5. 2020 Empírový den 2020 janeaustenbrno Olomoucký Čechy pod Kosířem
0
  Neni 22. - 24. 5. 2020 Krondor: Jarní ofenziva - přesunuto na podzim Hraničář Liberecký Horky
0
Have to register Neni 21. - 24. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 12th run Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 7. - 10. 5. 2020 ASTEROID - Nový začátek VenZen Moravskoslezský Leskovec
0
  Neni 7. - 10. 5. 2020 Harry Potter- Ve znamení Zla Kammi Vysočina Nový Rychnov
0
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Malé Národy Ondra Jahoda Jihomoravský Brno - Žebětín
0
  Neni 7. - 10. 5. 2020 Maškaráda Prague by Night Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 2. - 2. 5. 2020 Malenovská Šarvátka 2020 Tumi Zlínský Zlín
0
  Neni 30. 4. - 3. 5. 2020 Harry Potter - Ve Znamení zla Kammi Vysočina Nový Rychnov
0
Have to register Neni 25. - 25. 4. 2020 Warhammer bitva azrik Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 24. - 26. 4. 2020 Fin de siècle 2. běh Jan Mottl Ústecký Terezín
0
Have to register Neni 17. - 19. 4. 2020 Fin de siècle 1. běh Jan Mottl Ústecký Terezín
0
Have to register Neni 17. - 19. 4. 2020 Žold a Krev: Nový svět Conrad Attanate Plzeňský Koně v Trní
0
Have to register Neni 9. - 12. 4. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 Osudy Středozemě Středočeský ???
0
Have to register Neni 4. - 4. 4. 2020 Kroniky Belegienu: Vlčí vytí Ardaran Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 3. - 5. 4. 2020 Konec dějin? 2.0, 3. běh Rolling Středočeský Chotětice
0
Have to register Neni 3. - 5. 4. 2020 Oslava Zničení Prstenu 2020 blabla Hl. m. Praha Praha 3
0
  Neni 28. - 28. 3. 2020 Trnové království XII. - Válka růží Tirius Hl. m. Praha Praha, Běchovice
0
Have to register Neni 28. - 28. 3. 2020 Malé PP [2020] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 27. - 29. 3. 2020 Ohně Nimiliedu II - Temný král Lunnark Karlovarský Božičany
0
Have to register Neni 26. - 29. 3. 2020 Testament renata_bartoncikova Středočeský Malešov
0
Have to register Neni 21. - 21. 3. 2020 Krvavé pláně [2020] Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno - Kohoutovice
0
  Neni 20. - 22. 3. 2020 Kingdom Come: Deliverance bojový camp DRCBRNO Jihomoravský Brno
0
  Neni 20. - 22. 3. 2020 Agonie - Válečná rada Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Rosice
0
Have to register Neni 20. - 22. 3. 2020 LARPFEST 2020 Chátra Olomoucký Dub nad Moravou
0
  Neni 20. - 22. 3. 2020 TWD: Paranoia Firejs Jihomoravský Tišnov
0
Have to register Neni 14. - 14. 3. 2020 Krvavý mír HDS Moravskoslezský Hodoňovice
5
Have to register Neni 14. 3. - 4. 4. 2020 Velký Bratr 6 - Vlastiskóre StopTime Hl. m. Praha Celorepubliková akce
0
Have to register Neni 7. - 7. 3. 2020 Vidlácké války Rêverie Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 29. - 29. 2. 2020 Ledová země [2020] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 27. 2. - 1. 3. 2020 Legion: Siberian story, 26th run Rolling Liberecký Železný Brod
0
Have to register Neni 22. - 22. 2. 2020 Předzvěst zimy II G.O.T Rudé Kápě Plzeňský Spálené Poříčí
0
  Neni 22. - 22. 2. 2020 Zaklínač, vrahové králů seminář boje DRCBRNO Jihomoravský Brno
0
  Neni 22. - 22. 2. 2020 Anglický taneční večer janeaustenbrno Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 20. - 23. 2. 2020 Legie: Sibiřský příběh, 25. běh Rolling Liberecký Železný Brod
0
Have to register Neni 13. - 16. 2. 2020 Legion: Siberian story, 24th run Rolling Liberecký Železný Brod
0
  Neni 8. - 9. 2. 2020 Fantasy hororový PLES Dott Pardubický Pardubice
0
  Neni 7. - 9. 2. 2020 Bitva u Ereboru Osudy Středozemě Ústecký Terezín
0

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.