Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Have to register Neni 24. - 27. 1. 2019 Legion: Siberian story, 23th run 55 Rolling Liberecký Železný Brod
  Neni 15. - 17. 2. 2019 Frostapo 22 Faileon_Lamiqu Liberecký Ralsko
  Neni 16. - 16. 2. 2019 Předzvěst zimy 60 více Rudé Kápě Plzeňský Spálené Poříčí
Free participation Neni 1. - 3. 3. 2019 Ostracon Ostracon Moravskoslezský Ostrava-Zábřeh
  Neni 1. - 3. 3. 2019 Metro - Vzkříšení (pokračování II.běhu) 20 Reddo Jihomoravský Tišnov
Have to register Neni 2. - 2. 3. 2019 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
  Neni 9. - 9. 3. 2019 Ledová země 100 montykorbel Jihomoravský Soběšice
Have to register Neni 23. - 23. 3. 2019 Plameny Redanie - kapitola třetí 60 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 29. - 31. 3. 2019 Konec dějin? 2.0 59 Rolling Středočeský Chotětice
Have to register Neni 5. - 7. 4. 2019 Bitva na Pelennorských polích 2019 150 Osudy Středozemě Liberecký Horní Vítkov
Have to register Neni 5. - 7. 4. 2019 Nejasná budoucnost 5: Před branami Cintry 150 Rumo Olomoucký Radíkov
Have to register Neni 5. - 7. 4. 2019 Mrzácké Války 4: Na západní frontě neklid 120 Fox666111 Středočeský Bratronice
Have to register Neni 12. - 14. 4. 2019 Žold a Krev: Kapitola IV. 30 Putující draci Plzeňský Obora u Kaznějova
  Neni 12. - 14. 4. 2019 Metro - Vzkříšení II (pokračování III.běhu) 20 Reddo Jihomoravský Tišnov
Have to register Neni 12. - 14. 4. 2019 Ve znamení zla 1. běh 24 HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
  Neni 18. - 20. 4. 2019 Dědictví míru 4 - Obležení 80 Loktar Pardubický Rabštejnská Lhota
Have to register Neni 19. - 21. 4. 2019 Warhammer Fantasy - Nenávist 150 deusn Olomoucký Písařov
Have to register Neni 25. - 28. 4. 2019 Kouzelná Praha a Pandořina Skříňka 30 Kouzelná Praha Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 26. - 28. 4. 2019 Apocalypse Weekend: Gambit 80 Viper Středočeský Bratronice
Have to register Neni 27. - 27. 4. 2019 Warhammer bitva 40-120 azrik Jihomoravský Brno
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Hvězdná pěchota 20 Brněnská Slibotechna Jihomoravský Brno
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Azeroth 2019 200+ Nira Středočeský Kamýk nad Vltavou
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Ve znamení zla 2. běh 24 HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
Have to register Neni 9. - 12. 5. 2019 De Profundis 2. běh 45 Necron Liberecký Ralsko
Have to register Neni 16. - 19. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 6. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 23. - 26. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 7. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 30. 5. - 2. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 1st international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 Soumrak Aliance 100 andrej parker Olomoucký Bude upřesněno
Have to register Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
Have to register Neni 6. - 9. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 2nd international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 7. - 9. 6. 2019 Stezky smrti: Nilfgaardské slunce 2019 45 Nix Zlínský Vsetín
Have to register Neni 14. - 16. 6. 2019 Čára, 2. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Have to register Neni 21. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. 50 Axder Vysočina Častotice
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Have to register Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Have to register Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV 60 FlotsamLARP Vysočina Humpolec
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar 30 Axder Jihomoravský Brno
Have to register Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA 100-130 Bjorn Olomoucký Olomouc
Have to register Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
  Neni 19. - 19. 10. 2019 Bitva Age of Empires 2019 150 Johnny Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Have to register Neni 25. - 28. 10. 2019 MethanCity: Fronta 91 140 (přibližně) Dikobraz Moravskoslezský Přesné místo konání není zatím známo
Have to register Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run 26 Rolling Vysočina Úsobí

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.