Jekor konečně objeven


5 replies [Last post]
User offline. Last seen 10 years 19 weeks ago. Offline

Zdravím všechny příznivce larpů. Dnes tu mám řekl bych velmi dobrou novinuku Smile Po x dnech hledání jsem konečně našel firmu, která i v dnešní době stále vyrábí Jekor.

http://www.ekotex.cz/cz/index.htm (Je v sekci Podlahové textilie)

Je to fakt bomba, už jsem si ho objednal marky a čekám až dojde. Myslím že hodně z nás to uvítá, jelikož třeba já už neznám nikoho kdo by ještě měl Jekor na půdě.

Lorwyn's picture
User offline. Last seen 5 years 30 weeks ago. Offline

Ano, ta je taky dobrá.
Jinak ten jekor se hodit může, ale musí se s ním opatrně. Podle mě je super třeba na výrobu přehnaných šíleností ala zbroje z Warcraftu, Warhammeru apod. Žere to ale dost lepidla i barvy.

User offline. Last seen 10 years 19 weeks ago. Offline

Lorwyn wrote:
Na čepel doporučuji tuhou pěnovou hmotu od Bagra, nebo její ekvivalent z kutila, nebo porteen. Je to vděčnější materiál, než jakýkoli koberec. Lépe se z toho tvaruje čepel, samo o sobě to tlumí a přitom se to velmi pomalu vymlacuje. Taky ten meč pak nebude tak velký.

Ok díky za radu. Popř. se dá asi použí EVA karimatka že?

Lorwyn's picture
User offline. Last seen 5 years 30 weeks ago. Offline

Na čepel doporučuji tuhou pěnovou hmotu od Bagra, nebo její ekvivalent z kutila, nebo porteen. Je to vděčnější materiál, než jakýkoli koberec. Lépe se z toho tvaruje čepel, samo o sobě to tlumí a přitom se to velmi pomalu vymlacuje. Taky ten meč pak nebude tak velký.

User offline. Last seen 10 years 19 weeks ago. Offline

Mé zamýšlené použití je spíše na řepel meče.

Satrif's picture
User offline. Last seen 6 years 44 weeks ago. Offline

Po x letech hledání ti bohužel musím oznámit, že jekor již není přijatelnou součásti kostýmu, s výjimkou několika exemplářů v Republice.

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Hot news