Nový gansterský role playing


No replies
User offline. Last seen 12 years 28 weeks ago. Offline

Hra V článku z 27.9.2011 jste se mohli dočíst o nové live action Hře. Co na ní říkáte? Zúčastníte se?

Ve stínu zbořených zdí se ukrývám. Upřeně pozoruji malou discokouli, jako siréna hází své odlesky široko daleko a vábí ostatní. Bylo by jednoduché splnit úkol, utrhnout jí z nilonového vlákna a utéct domů - i když někomu nemusí připadat zrovna snadné utíkat po tmě přes squaty Stalingradu v Libni. Pro to tu ale nejsem. Čekám na ostatní, vím, že dorazí. A pak je tu On. Zapaluji doutník a vyčkávám. První sypání štěrku a zvonění skla a plechu válejícího se všude kolem. Drobná postava se začíná potulovat kolem koule... Znenadání se objevuje vysoký muž - nebo je to žena - v černém kabátu a čínských teniskách. On. Don On. Zrychluji, srdce mi buší. S tichým mlasknutím nasazuji bílou vinilovou rukavici a obcházím oba dva. První ví o druhém, třetí o prvním. Nepolapitelném, bohatém, obávaném. Cestu jsem si dopředu odklidil, jsem tichý Uklízeč. První hlasy, On vyhrál. Vyřadil Amatéra. Zatímco hovoří, zrychluji a lapám po Donovi... Do jeho užaslého pohledu odpovídám: "Od teď vládnu syndikátu já."

Hot news