LARP, bitvy


10 replies [Last post]
james kokot's picture
User offline. Last seen 12 years 23 weeks ago. Offline

Dobrý den, hledám a hledám, ale nedohledám. Promiňte mi tento divný začátek. Jsem teprve začátečník, a hledám LARP v Pardubickém kraji. Něco jsem našel, ale buď tam nebyla bitva, nebo to bylo pro mne nepřístupné(je mi dvanáct). Proto bych prosil, jestli by mne někdo neporadil, jestli se bude někde v Pardubickém kraji konat nějaká LARPovská bitva. Děkuji.

Pravým jménem se jmenuji Jakub Vonšák a mám vášeň pro středověké bitvy a vše, co se točí kolem toho. Je mi teprve dvanáct, a všem teprve ukážu jak umím šermovat.
User offline. Last seen 10 years 48 weeks ago. Offline

Čajovna Krulovo Doupě již opět vyráží do boje. Tentokrát bude k vidění někde mezi bojujícími stranami ve slavné Bitvě 5 armád!!! Přijďte se po bitvě osvěžit vybranými čaji či zregenerovat usekané končetiny při relaxu u vodní dýmky. Pokud byste si nenašli čas našvtívit nás na místě, můžete za námi přijít i na naši zakládnu – Krulovo Doupě , Soukenická 6 Praha 1, Těšíme se na vás.

User offline. Last seen 11 years 23 weeks ago. Offline

tak pokus c. 2 Smile nevite nekdo o mestskym larpu v Praze typu Vampire, Mafia, Shadowrun a tak podobne, ktery se hraje po cely rok?

Sneg's picture
User offline. Last seen 11 years 34 weeks ago. Offline
Mealtiner's picture
User offline. Last seen 1 week 2 days ago. Offline

Akce pro nováčky od  let se konají kolem Brna.
Teď na podzim (2012) jich bude alespoň tři. A další pak na jaře.
V kalendáři zde na larp.cz je najdeš označené pomocí banneru "12+".

Případně mrkni na http://drevarna.cz

Pokud jsi z Pardubického kraje, zkoušej sledovat http://larpard.cz - je to lokální rozcestník.
Určitě ti tam případně i pomohou a poradí co je blízko tebe.

Mealtiner

Hlavní spolupracovník a jeden z vydavatelů portálu LARP.cz
Předseda občanského sdružení Moravian LARP, o.s.
email: mealtiner [at] larp [dot] cz
Astralien's picture
User offline. Last seen 2 years 46 weeks ago. Offline

[quote=Tarenor][quote=Neschtvi]Asi tě budu muset zklamat, ale bitev, kde by nebylo věkové omezení (min. věk 15, nebo i 18 let) je dost málo (teda já viděl jednu, ale asi jich je i víc). Jinak nezlob se na mě, ale ten nick je příšernej.[/quote] :crown: Souhlas[/quote]

 

Jediná, o které vím, byly Máky. A ty navíc byly v Praze a končí. Nevím, jak to bude s "nástupnou" akcí Hydry. 

Druidka, bardka, lučištnice,
bytost mnoha jmen,
zvaná jsem však ponejvíce
elfkou Astralien
Tarenor's picture
User offline. Last seen 3 weeks 3 days ago. Offline

Neschtvi wrote:
Asi tě budu muset zklamat, ale bitev, kde by nebylo věkové omezení (min. věk 15, nebo i 18 let) je dost málo (teda já viděl jednu, ale asi jich je i víc).

Jinak nezlob se na mě, ale ten nick je příšernej.

Crown Souhlas

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
User offline. Last seen 11 years 9 weeks ago. Offline

Asi tě budu muset zklamat, ale bitev, kde by nebylo věkové omezení (min. věk 15, nebo i 18 let) je dost málo (teda já viděl jednu, ale asi jich je i víc).

Jinak nezlob se na mě, ale ten nick je příšernej.

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Hot news