Uplynulé akce
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7. - 7. 6. 2014 | Legendy Grymhetu | Pohjoisclan-larp | Jihočeský | Horní pěná | |||||||
6. - 8. 6. 2014 | Krvavé pohraničí | azrik | Vysočina | Jihlava | |||||||
31. - 31. 5. 2014 | Alcarnor | Alcarnor | Liberecký | Lestkov-Radosná p. Kozákovem | |||||||
31. - 31. 5. 2014 | Bitva o Alesii | Medyčka | Moravskoslezský | Hodoňovice | |||||||
30. 5. - 1. 6. 2014 | Operace Lizárd 5 | Jarin | Liberecký | Mimoň | |||||||
30. 5. - 1. 6. 2014 | TWD Larp: Smutek nás pozůstalých | Sybrakos | Středočeský | Příbram | |||||||
28. 5. - 1. 6. 2014 | De la Bête 3. běh | Alixa | Karlovarský | Valeč | |||||||
24. - 24. 5. 2014 | Setlik III 2 - Star Trek LARP | Veskra | Hl. m. Praha | Modřany | |||||||
24. - 24. 5. 2014 | Zombiewalk 2014 | Samgarr | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
23. - 25. 5. 2014 | Bitva pěti armád 2014 | Satrif | Liberecký | Doksy | |||||||
23. - 25. 5. 2014 | Arkánum VI | khelben | Pardubický | Pardubice | |||||||
17. - 17. 5. 2014 | Bitva u Povodí [2014] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
16. - 18. 5. 2014 | Střípky Snů: Sny o Svobodě Part II | Joerg | Jihomoravský | Rosice | |||||||
16. - 18. 5. 2014 | Stín Smrti VIII: Zatmění měsíce | Hydra | Jihočeský | Meziříčí u Tábora | |||||||
10. - 10. 5. 2014 | Stíny nad Swratkou | Klan Růže | Vysočina | Svratka | |||||||
8. - 11. 5. 2014 | Maškaráda IV | Prague by Night | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
3. - 4. 5. 2014 | Zrození a smrt Aranu - Trpasličí Hry | Seveřani | Ústecký | Zubrnice | |||||||
2. - 4. 5. 2014 | Střípky Snů: Sny o Svobodě | Joerg | Jihomoravský | Rosice | |||||||
1. - 4. 5. 2014 | Azeroth 2014 | Nira | Liberecký | Veselí na Českolipsku | |||||||
26. - 26. 4. 2014 | Star Wars | jordanejs | Olomoucký | zábřeh na moravě | |||||||
25. - 27. 4. 2014 | 007. Prague by LARP (pražský larpvíkend) | Prague by Night | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
25. - 27. 4. 2014 | Červená tma ... | METEOR | Plzeňský | Nová Ves | |||||||
19. - 19. 4. 2014 | Bitvy o Divočinu X: Citadela ohně | Tepelgurth | Ústecký | Koštice | |||||||
18. - 20. 4. 2014 | OVH5 | Artas | Jihomoravský | Pusunuto na jinné datum | |||||||
18. - 20. 4. 2014 | Warhammer: Rohatá krysa | Kaargaz | Hl. m. Praha | Čisovice | |||||||
18. - 20. 4. 2014 | ZETA Reticuli | Academia Draconica | Středočeský | Bratronice | |||||||
12. - 12. 4. 2014 | Bažiny Sirionu [2014] | Eonwe | Jihomoravský | Brno | |||||||
11. - 13. 4. 2014 | Dědictví míru 2 - LARPová liniová bitva | Loktar | Pardubický | Rabštejnská Lhota | |||||||
11. - 13. 4. 2014 | In Time | Crex | Moravskoslezský | chata Tyra u Oldřichovic | |||||||
11. - 13. 4. 2014 | Tiene chaosu V (warhammer) | sysel chlpaty | Bratislavský-SK | Lozorno | |||||||
5. - 5. 4. 2014 | Bitva o Severní pevninu | JakubJaško | Moravskoslezský | Háj ve Slezsku | |||||||
4. - 6. 4. 2014 | Smrtihlav | Rosenthal, o.s. | Vysočina | hrad Orlík nad Humpolcem | |||||||
4. - 6. 4. 2014 | Mezi světy | Drirr | Pardubický | Pardubice | |||||||
29. - 29. 3. 2014 | Hra o Trůny: Se štítem nebo na Štítu | Aeria Gloris | Jihomoravský | Brno | |||||||
29. - 29. 3. 2014 | Trhlinové války 9 | Vyíři | Hl. m. Praha | Praha 4 | |||||||
29. - 29. 3. 2014 | Workshop základních krejčovských dovedností | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
22. - 22. 3. 2014 | Krvavé pláně [2014] | Mersos | Jihomoravský | Brno | |||||||
22. - 22. 3. 2014 | Warhammer - Proudy Krve 4 | Mista Raime | Hl. m. Praha | Praha - Kunratice | |||||||
22. - 22. 3. 2014 | Zasvěcovací Rituál Čerstvé Krve! | Inferno | Liberecký | Špinavé převisy kolem Doks | |||||||
15. - 15. 3. 2014 | Skřetball turnaj 2014 | Darond | Hl. m. Praha | Praha 8 | |||||||
15. - 15. 3. 2014 | Irský bál | Thilisar o.s. | Olomoucký | Zábřeh | |||||||
15. - 15. 3. 2014 | Šermířská burza - Olomouc 2014 | romanm | Olomoucký | Olomouc | |||||||
15. - 15. 3. 2014 | Nejen čaj a nejen o páté - Železná bohyně v akci | Damita | Jihomoravský | Brno | |||||||
14. - 16. 3. 2014 | Oslava zničení prstenu | blabla | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
14. - 16. 3. 2014 | Jarní řež | zabak11 | Moravskoslezský | Ostrava | |||||||
10. 3. - 14. 4. 2014 | Mafie - Praha 2014 | Podsvětí | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
8. - 8. 3. 2014 | Ledová země [2014] | Mealtiner | Jihomoravský | Brno | |||||||
8. - 8. 3. 2014 | Intermezzo: Zajetí v Krčmě | Brog | Jihomoravský | Brno | |||||||
3. - 3. 3. 2014 | HRAJ LARP - Iure | HRAJ LARP | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
1. - 30. 3. 2014 | Pražská hlídka XI Přestavba | Danaketh | Hl. m. Praha | praha |
Legenda
Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.
- Pro přidání akce se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Odebírat obsah přes RSS