Výroba Prošívan´zbroje


6 příspěvků [Poslední]
User offline. Last seen 11 let 12 týdnů ago. Offline

mám otázečku jak a z čeho vyrobyt  prošívanou zbroj

Obrázek uživatele Lorwyn
User offline. Last seen 5 let 31 týdnů ago. Offline

Ad vaťák:
(a aby z toho nebyl flame, je to jen názor)

Aby vaťák za něco stál i esteticky, tj. jako prošívka nejen tlumil ale i vypadal, musel by se tak složitě upravit a přešívat, že už je podle mě jednodušší si prošívku doma vyrobit od základu.

Len i silnou netkanku seženete v kutilovi spolu se silnou nití a koženým proužkem na zapínání. Střih vezmete ze stránek Curie Vítkov(viz níže), bez rukávů je možno mít ji hotovou za víkend.

Obrázek uživatele Dzony32
User offline. Last seen 7 let 38 týdnů ago. Offline

jj taky mám vaťák z vojenskýho kabátu a na larpy je to dostačující

User offline. Last seen 11 let 12 týdnů ago. Offline

dík ale již jí mám hotovou Laughing out loud ale díky za rady Laughing out loud

Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 8 týdnů 6 dnů ago. Offline

Neni zač, odpověděl bych ti dřív, ale až teprve teď jsem se po půl roce dostal pořádně k netu XD, ale abych tu jen "neoftopikoval"(a že to umím, když chci XD), pár kluků od nás má místo prošívky přešitý vojenský vaťák a docela to i vypadá dobře a vyjde to na pakatel...

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.
User offline. Last seen 11 let 12 týdnů ago. Offline

dík

Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 8 týdnů 6 dnů ago. Offline

tak na netu je toho spousta...koukni třeba sem http://www.curiavitkov.cz/clanek19.html

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook