kostým trpaslíka


9 příspěvků [Poslední]
trpaslík 002.jpg
trpaslík 005.jpg
trpaslík 006.jpg

Ahoj všem,hodim sem fotky svého kostýmu trpaslíka,chci aby ste posoudily co dobře a co ne,a jak udělat lepší.
Budu vděčný co by amatér za každou radu Smile

Zigrin
Obrázek uživatele Satrif
User offline. Last seen 6 let 44 týdnů ago. Offline

Brňačka napsal(a):
Mimochodem když už jsme u té kritiky kostýmu jak by jste zhodnotili ten můj?

Vypadá to zajímavě, ale obrázek je příliš malý, nevím jak ta , předpokládám, že šmelená, zbroj vypadá. Od takto hrubého pohledu mi jen chybí trochu delší tunika (třeba ke kolenům)a pár blbostí na bedrech.

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."
Obrázek uživatele Brňačka
User offline. Last seen 11 let 44 týdnů ago. Offline

Mimochodem když už jsme u té kritiky kostýmu jak by jste zhodnotili ten můj?

Dísl, dcera Dís
Obrázek uživatele Brňačka
User offline. Last seen 11 let 44 týdnů ago. Offline

Potvoro, máš stejný fousy jao já. Big smile Můžem založit sourizenecký duo. Jinak ti poradím, klidně míň plechu, ale dej si něco HODNĚ volnýho na ruce a na nohy, udělá to divy.

Dísl, dcera Dís
User offline. Last seen 11 let 39 týdnů ago. Offline

Nikdy jsem se prilis netrpaslil, ale souhlasim s tim co uz zde bylo receno, po nekolika letech v plechach muzu odprisahnout ze bez PORADNY prosivky je to masochismus.
@ nohy atd. To ze pouzivas zbroj je jen spravne, ale je treba mit na pameti ze nemusi byt vse videt za kazdou cenu. Mezi ty platovy nohy a zbroj bych zkusil suknici, zadnou platenou mrchu ale poradnou vlnenou, idealne v prirodnich barvach, to ze nejsou videt nohy ti dost prida na robustnosti, pres prosivku uz pak na rukou stacej treba jen lokty a je to, pokud nebudes rozsirovat ramena dostane kostym vzezreni "pyramidy" a budes se zdat o dost nizsi a mohutnejsi.
Podle prvni fotografie se mi zda ze je ti helma trosku vetsi a pada ti do oci, doporucuji silnejsi batvat a nebo ho na cele zesilit. Zaklaneni hlavy v rade vypada zvlastne, omezuje bojeschopnost a zvysuje moznost urazu...
Na zaver bych rad podotknul ze zbrane jsou soucast kostymu a pokud si budes napriklad pouzivat stit, urcite se spis nez ta kozesina vzplati poradnej naramenik na ruku bez stitu, klidne bych ho videl z kuze na kterou namlatit naky tz desticky, ve strehu se stitem u ramene pak budes vypadat jak tank

Snad jsem alespon krapet pomohl

User offline. Last seen 10 let 8 týdnů ago. Offline

A kde je ten kostým? Laughing out loud Ne tedy vážně. Sám trpaslíky dělám. Máš někde obrázek přimo samotné zbroje bez vousů? Co je pod zbrojí? Protože se mi zdá, že když sundáš vousy tak ti z trpaslíka nezbude nic. + Nohy jsou nehorázně úzké..
Co se bot týče naše grupa preferuje nízké boty ovinky a široké kalhoty aby šlo trpaslíka opticky zmenšit.
Kožešiny na ramenou -- stačí si pořídit pod ty plechy vycpácku prošívku.. další věci ti jako trpaslík napíšu přímo na mail když mě kontaktuješ Wink

Obrázek uživatele drace
User offline. Last seen 10 let 8 týdnů ago. Offline

Co k tomu mas za boty? neni to videt Wink

Já jsem ještě malé dráče, ale až jednou vyrostu, budu chrlit oheň jako tatínek!

Prošívka je,ale má ji pučenou kamarád,tak sem to zkusil bez ní. pravdou je že i ty plátový nohy bez ní moc nedržely Laughing out loud

Jo a ještě chyběji na přilbě rohy z místní tatanky Wink.Děkuju za rady udělám něco s těmi fousiskami.

Zigrin
Obrázek uživatele Satrif
User offline. Last seen 6 let 44 týdnů ago. Offline

Takových peněz utraceno za plechy a prošívka nic?
Nezvětšuj ramena přidáním plechů, budeš vypadat jako karikatura, plechy na holém těle vypadají děsně.

Rada k vousům, předpokládám že jsou ve stavu od prodejce. Musíš si je upravit, aby ti neřezali do uši a nepadali (ve stavu od prodejce budou 100%! jsou to vousy maškarní, ne do bitvy!)
Máš následující možnosti:

1- připevnit vousy k čepičce z tenké látky, kterou budeš nosit pod přilbou. Když máš přilbu, můžeš si čepičku ušit na stroji nějakou úplně trapnou a ošklivou, co ti nebude sedět, přilba zaručí, že se nebude hýbat. (Takto jsem řešil už dvoje vousů a zdá se mi to jako nejlepší řešení, neboť podle mě, se čepce k trpaslíkům náležitě hodí, a pokud se dá práce s normálním čepcem, tak se dá hrát i civilní trpaslík (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/226430_164852326404...).

2- připevnit vousy k batvatu. Je to praktické jen když máš batvat zvlášť od přilby. Je možné v batvatu udělat nenápadné dírky pomoci kterých se vousy dají přivázat a odvázat. (rovněž odzkoušeno)

3- nějaký speciální gumičkový systém, se kterým nemám zkušenosti.

K paruce - chceš-li napodobit dlouhé vlasy tak bych rovněž doporučil přišít prameny k čepičce, už jsem to takhle viděl funkčně řešené, ale sám jsem paruku nikdy nepoužíval.

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."
User offline. Last seen 11 let 14 týdnů ago. Offline

Coby naprostý amatér, LARPista stupně 0, ne-li ještě méně. K tomu se ještě specializuji na elfy, ale kostým bych osobně hodnotil jako velmi skvělý, avšak trpaslíci jsou mohutní a robustní ten dojem bych asi vylepšil tím, že bych dal železné brnění i na ramena, nebo se je nějakým jiným způsobem pokusil je "zvětšit". Teď se mi zdají totiž hubená a malá.

''Elfové zřídka dávají jednoznačné rady, protože rada je nebezpečný dar i od moudrého moudrému a každá cesta může vést ke špatnému konci.''

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook