Chci hlavně články...


10 příspěvků [Poslední]
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline
Drazí larpaři, s příchodem šéfredaktora bychom si rádi udělali přehled toho, co vás opravdu zajímá, proto se neváhejte (třeba i příspěvkem) vyjádřit.
Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Návody
34% (20 hlasů)
Reportáže a pozvánky
15% (9 hlasů)
Pro organizátory
8% (5 hlasů)
Pro veřejnost
5% (3 hlasy)
od všeho trochu
34% (20 hlasů)
jiné
0% (0 hlasů)
žádné (larpy.cz aj. mi stačí :-)
3% (2 hlasy)
Celkem hlasů: 59
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline

Vypadá to, že anketu můžeme ukončit s konstatováním, že lidé chtějí mít pestré články.

Já osobně také Smile

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline

WickidaCZEk napsal(a):
Jak to vypadá s Larpardem?

Články z LarPardu se nyní objevují na LARP.cz ve stejné podobě jako články larpy.cz - na hlavní stránce a v sekci článků v pravém panelu.

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline

WickidaCZEk napsal(a):
Taky by mi přišlo lepší řešení články z RSS Larpy.cz dávat přímo do článku. Článek z Larpy.cz by pak by vypadal jako článek odtud (nadpis, datum, autor, anotace, obrázek(*)). Před jménem autora bylo logo Larpy.cz a místo "číst dál" bylo "číst dál na larpy.cz" aby bylo jasné že se při prokliku otevře nové okno (tab) s článkem na Larpy.cz.

* - technicky pořešit aby se link na obrázek posílal RSS
Samozřejmě to chce souhlas Larpy.cz.


Zajímavý návrh, otázka je, jestli bude proveditelný (a jestli budou s tím redaktoři larpy.cz souhlasit).

WickidaCZEk napsal(a):
Jak to vypadá s Larpardem?

Právě se snažíme, aby se články z larpardu objevovaly stejně jako články z larpy.cz

WickidaCZEk napsal(a):
A když už jsem u toho jak to vypadá s novým vzhledem?

Stále se nechceme oprostit od nápadu na vytvoření designu s focenými lidmi v různých kostýmech. Pokud by to bylo proveditelné, pak by focení probíhalo na konci prázdnin. Také bych rád měl už novou grafiku, ale pokud ji chceme opravdu pěknou, pak by bylo focení lidí vhodné, plus musí MoL, o.s. vyjít dobře rozpočet po PPčku. Wink

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele WickidaCZEk
User offline. Last seen 2 roky 22 týdnů ago. Offline

Tak já navážu na Maníka:

Taky by mi přišlo lepší řešení články z RSS Larpy.cz dávat přímo do článku. Článek z Larpy.cz by pak by vypadal jako článek odtud (nadpis, datum, autor, anotace, obrázek(*)). Před jménem autora bylo logo Larpy.cz a místo "číst dál" bylo "číst dál na larpy.cz" aby bylo jasné že se při prokliku otevře nové okno (tab) s článkem na Larpy.cz.

* - technicky pořešit aby se link na obrázek posílal RSS
Samozřejmě to chce souhlas Larpy.cz.

Jak to vypadá s Larpardem?

A když už jsem u toho jak to vypadá s novým vzhledem?

KoRH - Knights of Red Hills - dřevárny, LARP

Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline

Manik napsal(a):
Pokud vůle je, tak super, 10 bodů pro vás, fandím tomuto otevřenému přístupu.

Co se týče LarPardu, tak je otázka, jestli na tom wiki řešení lze vůbec RSS udělat, neptal ses administrátorů náhodou?

Co se týče toho výpisu, tak vidím 2 problémy.:
- Články se vypisují na homepage, tedy nikdo nemá potřebu klikat na sekci články a na homepage se ten RSS výpis nezobrazuje.
- Další problém vidím v tom, že zapadá do šedi bočních lišt, kam nikomu oči nesjedou (narozdíl např. od barevného kalendáře, kam oči sjedou, ale už se tam nic moc nedozví).

Neviděl jsem mnoho z nové grafiky, takže tam už je spíše na tobě, jak je druhý bod řešitelný.

Jako nejlepší řešení považuji výpis všech článku ze všech portálů na homepage, ale chápu, že toto řešení může být vnímáno jako příliš radikální, snažím se alespoň o nějaké - ač vím, že cizinec z dalekých zemí nemá příliš velký hlas.

Tak otázka ohledně RSS pro LarPard zaslána, panel larpy.cz se zobrazuje i na hlavní stránce. Grafika se bude řešit komplexně.

Díky za tipy, máte-li další neváhejte se podělit!

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele Manik
User offline. Last seen 2 roky 35 týdnů ago. Offline

Pokud vůle je, tak super, 10 bodů pro vás, fandím tomuto otevřenému přístupu.

Co se týče LarPardu, tak je otázka, jestli na tom wiki řešení lze vůbec RSS udělat, neptal ses administrátorů náhodou?

Co se týče toho výpisu, tak vidím 2 problémy.:
- Články se vypisují na homepage, tedy nikdo nemá potřebu klikat na sekci články a na homepage se ten RSS výpis nezobrazuje.
- Další problém vidím v tom, že zapadá do šedi bočních lišt, kam nikomu oči nesjedou (narozdíl např. od barevného kalendáře, kam oči sjedou, ale už se tam nic moc nedozví).

Neviděl jsem mnoho z nové grafiky, takže tam už je spíše na tobě, jak je druhý bod řešitelný.

Jako nejlepší řešení považuji výpis všech článku ze všech portálů na homepage, ale chápu, že toto řešení může být vnímáno jako příliš radikální, snažím se alespoň o nějaké - ač vím, že cizinec z dalekých zemí nemá příliš velký hlas.

Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline

Manik napsal(a):
No počkej, kdo tu mluvil o vzdání svých stránek? Já říkal prolinkovat, na každém portálu vychází článek "jednou za čas" a představ si, kdyby larp.cz upozornil na "podívejte, na larpy.cz vyšel tento (ne)zajímavý článek"

Kdyby to dělal každý portál, pak by nebyly navzájem konkurencí, naopak by "tvořili spolu". A kdyby to udělal jen jeden, měl by navrch oproti ostatním, protože by měl největši informační hodnotu.

Tak nějak všichni tušíme, jak se jaký portál profiluje (tedy na jaký obsah se zaměřuje), ale jsou tu i tací (jako třeba já), kteří by se rádi profilovali do všech.

RSS čtečka je zlaté sele, kolem které tancují všichni informatici. Ale z lidí mimo IT to nepoužívá prakticky nikdo, tedy to není globálně funkčním řešením. Za sebe díky za tip.

Já jsem tím myslel, že když se podíváš na http://www.larp.cz/clanky pak v panelu vpravo nahoře vidíš seznam posledních článků z larpy.cz. Právě to je zobrazováno pomocí RSS. Kdyby např. LarPard měl RSS, tak bychom mohli udělat totéž. Takže z naší strany jistě vůle je Smile

Nebo si představuješ ještě něco víc?

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele Manik
User offline. Last seen 2 roky 35 týdnů ago. Offline

Tarenor napsal(a):
Manik napsal(a):
Trochu mi tam chybí možnost "na jednom místě", nestačí mi larpy.cz, ani larp.cz, ani LarPard, ale kdyby tyto portály byly provázané a linkované mezi sebou, to by bylo slávy ...

Ahoj, no toto mne také napadlo, ovšem kdo bude ochoten se vzdát svýc stránek? Smile

Jinak s Larpardem máme dohodu ohledně obsahu, ze globání články budou mít své místo spíše na LARP.cz, co se týče Larpy.cz, pak v sekci články je jejich RSS.

No počkej, kdo tu mluvil o vzdání svých stránek? Já říkal prolinkovat, na každém portálu vychází článek "jednou za čas" a představ si, kdyby larp.cz upozornil na "podívejte, na larpy.cz vyšel tento (ne)zajímavý článek"

Kdyby to dělal každý portál, pak by nebyly navzájem konkurencí, naopak by "tvořili spolu". A kdyby to udělal jen jeden, měl by navrch oproti ostatním, protože by měl největši informační hodnotu.

Tak nějak všichni tušíme, jak se jaký portál profiluje (tedy na jaký obsah se zaměřuje), ale jsou tu i tací (jako třeba já), kteří by se rádi profilovali do všech.

RSS čtečka je zlaté sele, kolem které tancují všichni informatici. Ale z lidí mimo IT to nepoužívá prakticky nikdo, tedy to není globálně funkčním řešením. Za sebe díky za tip.

Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 7 hodin ago. Offline

Manik napsal(a):
Trochu mi tam chybí možnost "na jednom místě", nestačí mi larpy.cz, ani larp.cz, ani LarPard, ale kdyby tyto portály byly provázané a linkované mezi sebou, to by bylo slávy ...

Ahoj, no toto mne také napadlo, ovšem kdo bude ochoten se vzdát svýc stránek? Smile

Jinak s Larpardem máme dohodu ohledně obsahu, ze globání články budou mít své místo spíše na LARP.cz, co se týče Larpy.cz, pak v sekci články je jejich RSS.

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele Manik
User offline. Last seen 2 roky 35 týdnů ago. Offline

Trochu mi tam chybí možnost "na jednom místě", nestačí mi larpy.cz, ani larp.cz, ani LarPard, ale kdyby tyto portály byly provázané a linkované mezi sebou, to by bylo slávy ...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook